Tu jesteś   /   Strona główna   /   Co robimy   /   Reklama świetlna

Neony, kasetony i litery sprawdzają się nie tylko wieczorem i w nocy. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii (głównie LED) oraz wyrazistym kolorom uczynią Twoją firmę lepiej widoczną zarówno dla stałych klientów, jak i potencjalnych odbiorców marki.

W ofercie Revado znajdziesz przede wszystkim litery przestrzenne (3D), a także świecące i nieświecące formy przestrzenne o przeróżnych zastosowaniach. Bardzo ciekawy efekt wizualny przynoszą także kasetony – czyli poziome lub pionowe, płaskie konstrukcje, montowane najczęściej nad wejściem do lokalu. Możesz wykorzystać je zarówno w przestrzeni miejskiej, jak i wewnątrz budynków (np. w witrynach sklepów w pasażach oraz galeriach handlowych).

Typowymi nośnikami wykorzystywanymi w reklamie zewnętrznej są natomiast neony o różnych kształtach, a także wysokie totemy (popularne np. na stacjach benzynowych) oraz pylony (w formie dużych, płaskich, wolno stojących konstrukcji).

Wysoka jakość wykonania i trwałe materiały sprawiają, że bez względu na panujące warunki reklama przetrwa wiele lat w doskonałym stanie. W Revado dbamy o to, by z każdego rodzaju nośnika wydobyć jego unikalne walory i wykorzystać je w skutecznej promocji Twojej marki.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Zobacz co już zrobiliśmy tutaj
telefon kontaktowy
791 790 501
biuro@revado.plPracujemy od 08.00 do 20.00 - a jeśli trzeba to dłużej :)