O nas

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O nas

Dlaczego REVADO? W języku esperanto słowo to oznacza „marzenie”. Jesteśmy specjalistami w realizacji biznesowych marzeń naszych Partnerów. Ty stawiasz cel, my znajdujemy pomysł, dobieramy narzędzia i sprawiamy, że śmiałe plany stają się rzeczywistością.

Sprawdzamy się nie tylko w długo i starannie planowanych kampaniach, ale także wtedy, gdy potrzebne są błyskawiczne działania promocyjne. Realizujemy projekty, które musisz mieć „na wczoraj”, a także takie, które wydają się niemożliwe do zrealizowania. Nie wierzysz, że się uda? Wystarczy, że my wierzymy.

Twoją reklamą zajmuje się zespół pasjonatów z doświadczeniem: grafików, copywriterów, programistów, koderów, filmowców i fotografów. Ta ekipa z pełnym zaangażowaniem podejmuje ambitne wyzwania i realizuje je z sukcesem.

Działamy na przekór schematom, wytyczamy nowe ścieżki, łamiemy szablonowe rozwiązania. Reklama, która nudzi, nie działa. Skoro tu jesteś, wiesz już, że musisz się wyróżnić – a my znajdujemy na to odpowiedni sposób.

 

Pracujemy dla małych firm i wielkich korporacji. Dla nas zawsze jesteś Partnerem, więc nie zawahamy się skorzystać z całego naszego doświadczenia i poświęcić wielu godzin na Twoją kampanię – zawsze, gdy zwrócisz się do Revado.

 

SPRAWDŹ NAS... wystarczy jeden telefon!

 

 

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Zobacz co już zrobiliśmy tutaj
Robimy
INTERNET
Bez względu na to, czy prowadzisz mały, lokalny biznes, czy firmę o zasięgu międzynarodowym – bez Internetu nie masz szans. Otwieramy Ci drzwi do sieci.
PROJEKTY GRAFICZNE
Pełne wyposażenie dla firmy: logo, strona WWW, wizytówki, ulotki, papier firmowy i inne projekty graficzne. Zamawiasz => otrzymujesz => działasz.
Fotografia, Filmy
Przygotujemy dla Ciebie pozowaną sesję zdjęciową, wykonamy packshoty, sfilmujemy miejsca lub wydarzenia przy pomocy drona, bądź metodami tradycyjnymi.
DRUKARNIA 24H
Wszelkie druki w dużych nakładach: wizytówki, ulotki, foldery i inne. Opracujemy i wydrukujemy dla Ciebie materiały, które wzbudzą zainteresowanie.
Druk Wielkoformatowy
Bannery, druki na siatkach mesh i wszystkich możliwych rodzajach folii. Całodobowa drukarnia ma znaczenie szczególnie w przypadku projektów realizowanych „na wczoraj”.
OOH
W ramach kampanii OOH planujemy i realizujemy kampanie z zastosowaniem telebimów, monitorów czy ekranów, zamontowanych w miejscach publicznych.
Reklama świetlna
Wykorzystaj jej potencjał! Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii uczynimy Twoją firmę lepiej widoczną dla odbiorców.
Gadżety reklamowe
Czego potrzebujesz, by szybciej nawiązać relacje z klientami? W Revado sprawiamy, że nawet tak popularne gadżety, jak długopisy, odkrywasz na nowo.
telefon kontaktowy
791 790 501
biuro@revado.plPracujemy od 08.00 do 20.00 - a jeśli trzeba to dłużej :)