Tu jesteś   /   Strona główna   /   Co robimy   /   Internet

Bez względu na to, czy chcesz objąć zasięgiem firmy cały świat, czy planujesz wyłącznie mały, lokalny biznes – nie ruszysz z miejsca bez Internetu. O kampanii w sieci mówią wszyscy, ale niewielu potrafi wykonać ją dobrze. Co my Ci zaproponujemy?

Przede wszystkim stworzymy dla Twojej firmy stronę internetową – dokładnie taką, jakiej potrzebujesz. Wiemy co jest obecnie modne i w jakim kierunku zmierzają internetowe trendy, ale umiemy je przełamać, jeśli wymaga tego promocja Twojej marki.

Jeśli planujesz sprzedaż w sieci, uruchomimy sklep internetowy: skalowalny, abyś mógł dopasowywać go do szybko zwiększającego się asortymentu. Ale także użyteczny, aby klienci mogli robić zakupy całkowicie intuicyjnie.

Podstawowe narzędzie – stronę WWW lub sklep – rozpropagujemy dzięki kampanii w sieci. Zapewnimy skuteczne pozycjonowanie (SEO), zgodne z legalnymi metodami, preferowanymi przez Google. Dzięki temu zyskasz mocną pozycję w wynikach wyszukiwania i nie zagrożą Ci częste zmiany skryptów wyszukiwarki. Dodatkowo uruchomimy także kampanię w Google Display Network (aby Twoje reklamy wyświetlały się w sieci reklamowej Google). To dodatkowy zasięg – już nie na liście wyszukiwania, ale na stronach, które odwiedzają Twoi klienci.

Najcenniejszą reklamą są dzisiaj dobre opinie klientów. W ramach działań Search Engine Reputation Management będziemy monitorować pojawiające się w Internecie opinie i komentarze – dbając o to, by nikt nie zepsuł Twojej reputacji. Jednocześnie wdrożymy rozwiązania z zakresu Marketingu Rekomendacji – tak, by zachęcić odbiorców do polecania Twojej firmy innym osobom. Klienci z polecenia od razu Ci ufają, dlatego warto o nich zawalczyć.

Aby wygrywać z konkurencją, musisz zadbać także o dobrą komunikację z klientami – byłymi, obecnymi i potencjalnymi. Powiedz im, na czym polega Twoja praca; pokaż, dlaczego powinni Ci zaufać i stwórz w ich oczach sympatyczny wizerunek firmy. Właśnie nad tym pracujemy dla Ciebie w ramach Content Marketingu.

Promocję wzmacniamy również rozwiązaniami z zakresu Digital Marketingu – sięgamy do reklamy w sieciach telefonii komórkowej, radiu, telewizji czy mediach internetowych.

Zapoznaj się z naszymi realizacjami. Zobacz co już zrobiliśmy tutaj
telefon kontaktowy
791 790 501
biuro@revado.plPracujemy od 08.00 do 20.00 - a jeśli trzeba to dłużej :)